Ubytování

Pokoj číslo 1

  Pokoj číslo 1 je umístěný v lévé části penzionu s výhledem na náměstí.. Vybavení pokoje : dvě lůžka s možností jedné přistýlky.. Sociální zázemí se sprchou a toaletou..

Pokoj číslo 2

  Pokoj číslo 2 je umístěný v lévé části penzionu s výhledem na potůček Litavku a letní zahrádku a terasu Restaurace EŠKA.. Vybavení pokoje : dvě oddělená lůžka s možností jedné přistýlky.. Sociální zázemí s vanou a toaletou..

Pokoj číslo 3

  Pokoj číslo 3 je umístěný v lévé části penzionu s výhledem na náměstí.. Vybavení pokoje : dvě oddělená lůžka s možností jedné přistýlky.. Sociální zázemí se sprchou a toaletou..

Pokoj číslo 4

  Pokoj číslo 4 je umístěný v lévé části penzionu s výhledem do dvora a kopce.. Vybavení pokoje : dvě lůžka s možností jedné přistýlky.. Sociální zázemí s vanou a toaletou..

Pokoj číslo 5

  Pokoj číslo 5 je umístěný v lévé části penzionu s výhledem na náměstí.. Vybavení pokoje : dvě lůžka s možností dvou přistýlek.. Sociální zázemí se sprchou a toaletou..

Pokoj číslo 6 - apartmá

  Pokoj číslo 6 je první z apartmánů penzionu, nachází se v pravé  části penzionu s výhledem na náměstí.. Vybavení pokoje : ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj (s možností dalších dvou lůžek) .. Sociální zázemí se sprchou a toaletou.. V pokoji se též nachází televize..

Pokoj číslo 8 - apartmá

  Pokoj číslo 8 je druhý z apartmánů penzionu, nachází se v pravé  části penzionu s výhledem do dvora.. Vybavení pokoje : ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj (s možností dalších dvou lůžek) .. Sociální zázemí se sprchou a toaletou.. V pokoji se též nachází televize..

Pokoj číslo 9 - malé apartmá

  Pokoj číslo 9 je svým prostorem brán, jako malé apartmá, nachází se v pravé  části penzionu s výhledem na náměstí.. Vybavení pokoje : dvě lůžka, sedací souprava (s možností dalších dvou lůžek) .. Sociální zázemí se sprchou a toaletou.. V pokoji se nachází lednička.

Pokoj číslo 11 - apartmá (rodinný pokoj)

  Pokoj číslo 11 je brán, jako rodinný pokoj.. Velikost pokoje umožňuje ubytování 5-ti členné rodiny.. Nachází se v pravé části penzionu s výhledem do dvora, dále pak s výhledem na kopec Plešivec.. Vybavení pokoje : ložnice se třemi lůžky, obývací pokoj (s možností dalších dvou lůžek) .....

Pokoj číslo 12 - apartmá (rodinný pokoj)

  Pokoj číslo 12 je brán, jako velký rodinný pokoj.. Umístění (na konci pravé části penzionu) pokoje umožňuje ubytování 6-ti členné rodiny.. Výhled z pokoje je na kopec Plešivec a zároveň na náměstí. Vybavení pokoje : ložnice se čtyřmi lůžky, obývací pokoj (s možností dalších dvou lůžek) .....