Vítejte na našem webu

 

Dobrý den,

vítáme Vás na webových stránkách Restaurace a Penzionu EŠKA v Jincích.. Penzion se nachází v městysu Jince, který leží ve Středočeském kraji, v severozápadní části okresu Příbram, 11 kilometrů severně od Příbrami a 50 kilometrů jihozápadně od Prahy. V městysu Jince žije nad 2.214 obyvatel, tím se řadí mezi malá města..  

 

JIŽ BRZY:

 

Vážení hosté,

 

již brzy pro Vás spustíme nové webové stránky Restaurace a Penzionu EŠKA.

  

 

Restaurace a Penzion EŠKA Vám nabízí :

 

UBYTOVÁNÍ

- 12 rodinně zařízených pokojů (8 klasických pokojů a 4 rodinné pokoje - apartmány) s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou nebo vanou, toaleta).. Ubytování poskytujeme ve dvou až pěti lůžkových pokojích..

 

STRAVOVÁNÍ

- restaurace nabízí denně od 10:00 do 14:00 hodin hotová jídla, dále od 14:00 hodin nabízíme minutková jídla a speciality naší kuchyně.. Restaurace nabízí nejen příjemné posezení a pestrý výběr pokrmů, ale také bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů..

 

VINÁRNA

- vinárna EŠKA nabízí své prostory k pronajmutí pro všestranné využití, jako např. pořádání svatby, firemní akce, oslavy, srazy, školení apod.

 

TAXI

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Vážení návštěvníci,

 

žijeme v "demokratickém" státě, kde je zaručena svoboda projevu, tak se tedy svobodně projevujeme. Díky legislativě a výborné práci našeho státu, který umožnil vzniku společnostem, které vybírají nesmyslné poplatky za rádia, televize (nebudeme uvádět, o které společnosti se jedná) a "ohánějí se", že poplatky přeposílají autorům apod. Vám oznamujeme, že v našem penzionu se nachází televize pouze ve vybraném ubytování a to z důvodu, abychom naše zákazníky nemuseli o poplatky "okrádat" a udrželi stávající ceny za ubytování.

 

Děkujeme za pochopení

 

P. S. Naše rybička Žofka, která žila v akváriu, které bylo vyrobeno ze staré televize musela být taktéž odstraněna (nemusíte se však bát, žije šťastný život mezi rybkama ve velkém akváriu) a to z důvodu, že se jednalo o televizi (ač nefunkční) musel být poplatek z tohoto "přístroje" taktéž hrazen.

 

 

..: Ubytování v Jincích :..

..: Hotová jídla :..

..: Minutková jídla :..

 

..: V Restauraci a Penzionu EŠKA je pro naše hosty připojení k internetu ZDARMA :..

Novinky

Posezení pro dospělé a Mini-Dětský den

07.06.2010 15:19
Zahrádka Restaurace EŠKA   Mini-Dětský den na Zahrádce Restaurace EŠKA se vydařil, a to nejen díky slunečnému počasí, ale také doprovodnému programu v podobě klauna, zajíce, vlka a kouzelníka, kteří se dětem věnovali, hráli si s nima, rozdávali jim balónky, ale...

Letní zahrádka s pergolou

23.05.2010 20:45
  Restaurace a Penzion EŠKA pro své návštěvníky otevřela letní zahrádku, která prošla rekonstrukcí.. Prodloužení stávající zahrádky nabízí více prostoru, příjemnější posezení a také myslí na své dětské návštěvníky!   Více informací již brzy na našem webu!

Jinecká pouť

17.04.2010 23:43
Jako každý rok, tak i letos přijede do městysu Jince pouť. O víkendu ve dnech 22. 5. - 23. 5. zaplní Jinecké náměstí hluk atrakcí, vůně cukrové vaty, perníku a dalších pochoutek.. Můžete se těšit nejen na bláznivé atrakce a dobré jídlo, ale také na stánky s různými...

Webová prezentace byla spuštěna

04.08.2009 17:55
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace.   Vítejte na našich nových webových stránkách! Doufáme, že zde naleznete vše, co potřebujete.. Budeme se těšit na Vaši návštěvu v Restauraci a Penzionu EŠKA Jince!
<< 1 | 2

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.